Přeskočit na obsah

O společnosti

Společnost EPLcond a.s. byla založena v květnu roku 2002 a do roku 2009 vystupovala pod obchodním jménem EDIKT Plzeň s.r.o. Postupem doby se zařadila mezi ryze české významné společnosti v oblasti projekce, realizace a servisu zabezpečovacích a sdělovacích zařízení, slaboproudé i silnoproudé elektrotechniky, stavební výroby a facility služeb. Mezi prvky rozvoje společnosti patří i vlastní vývoj technologií v oblasti biometrie.

Kvalitu služeb poskytovaných naší společností garantuje nejen stabilní tým dlouholetých spolupracovníků a programy vzdělávání našich zaměstnanců, ale i průběžná obnova a modernizace technologického vybavení. Dlouhodobý standard kvality poskytovaných služeb dokládá řada získaných osvědčení a certifikátů.

Společnost působí na území celé České republiky a disponuje technickým a personálním zázemím v Plzni, v Českých Budějovicích a v Praze.

Cílem společnosti je dlouhodobá spolupráce se všemi obchodními partnery založená na trvalé kvalitě poskytovaných služeb ve všech oblastech naší činnosti.

Přehled hlavních činností

  • projekce, instalace, údržba a servis napájecích zdrojů, zabezpečovacích a sdělovacích technologií pro kolejové a dopravní systémy
  • projekce, montáž, instalace a servis počítačových LAN sítí, zabezpečovacích a požárních signalizací, identifikačních, přístupových a kamerových systémů
  • projekce a montáž silnoproudých technologií
  • stavební činnost
  • správa budov (facility management)

Obchodní rejstřík